• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Комфортне очікування громадського транспорту» Очікує рішення

Доданий
31.08.2021
Номер
8
Транспорт

Облаштування автобусних зупинок на території Вознесенської територіальної громади, зупинки будуть виконані в одному стилі ,сучасному дизайні, з міцних (довговічних матеріалів), матимуть інклюзивну доступність та будуть розміщені в: м. Вознесенську (2 одиниці).

Автор проєкту
Микола
Микола Дикусар
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Вознесенськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект

Відсутність належних умов облаштування місць очікування громадського транспорту громади. У більшості облаштованих місць, умови є незадовільними, а самі зупинки є досить застарілими, з відсутністю звичайних зручностей для сидіння, а інколи навісу для захисту від дощу.

Пропоноване вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановлення зупинок в місцях їх відсутності та за умови, що зупинка громадського транспорту, знаходиться в неналежному стані. Облаштування їх в єдиному стилі, з сучасних міцних антивандальних матеріалів з інклюзивною доступністю.

Мета проекту

Підвищення рівня загального комфорту під очікування громадського транспорту на території Вознесенської ТГ, шляхом встановлення та облаштування зупинок громадського транспорту.

На кого орієнтований проект

Цільова аудиторія: громадськість Вознесенської ТГ , що користується громадським транспортом включаючи туристів та гостей міста.

План заходів реалізації проекту

1-Замовлення готових виробів(Зупинок)-2-Доставка готових виробів(Зупинок)-3-монтажні роботи з встановлення готових виробів(Зупинок)

Ключові показники оцінки результату проекту

-Підвищення можливої туристичної привабливості; -збільшення пасажиро-потоку за рахунок створення комфортних умов очікування транспорту; -Покращення загальної інфраструктури міста шляхом облаштування зупинок громадського транспорту -створення інклюзивної доступності до громадського транспорту

Тип проекту

Транспорт та комунальне господарство

Ризики

Низький рівень загальної культури поводження громадськості(Вандалізм)-Відхилення від загального архітектурного стилю міста -неякісні матеріали для виготовлення продукції -високовольтні підземні комунікації чи комунікації спецзв'язку які унеможливлюють будівництво на певній території;-приватна власність ділянок на яких планується розміщення автобусних зупинок.

Приклади (кейси) схожих рішень

Досить часто малі міста України починають своє перетворення саме з чогось незначного . Наприклад з зупинок громадського транспорту, дуже сподіваюсь, що і Вознесенськ не буде виключенням.

Посилання на групу проекту в соцмережах

https://www.facebook.com/VozHromada

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради

ПІБ Відповідальної особи

Войцеховська Наталія Миколаївна