• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий ігровий простір Очікує рішення

Доданий
31.08.2021
Номер
3
Культура

Створення комфортних умов для здорового, активного та безпечного дозвілля дітей в парку Січової Слави. Встановлення дитячого ігрового комплексу, покриття дитячого майданчика травмобезпечним гумовим ударопоглинаючим покриттям.

Автор проєкту
Бюджет
199 610 грн
Розрахунок бюджету
Населений пункт
Вознесенськ

Опис

Проблема, на вирішення якої спрямований проект

В парку Січової Слави знаходиться дитячий майданчик, який потребує оновлення та реконструкції. Для покриття майданчика застосовано пісок, що має ряд істотних недоліків, а саме: таке покриття сильно порошить в жарку пору, в дощ – перетворюється на бруд, сипучі матеріали накопичують забруднення – скло, сигаретні недопалки, екскременти тварин.

Пропоноване вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо оснастити майданчик новим сучасним ігровим комплексом Люкс 1. Цей комплекс надає дітям можливість в процесі ігор розвивати всі сторони своєї особистості. Покрити дитячий майданчик сучасним травмобезпечним гумовим покриттям. Гумове покриття для дитячих майданчиків зробить дитячу ігровий простір улюбленим місцем для дітей цілий рік, так як гумова плитка для дитячих майданчиків стійка до будь-яких погодних умов. Діти зможуть грати на майданчику з покриттям з гумової плитки, не ризикуючи

Мета проекту

Забезпечити безпечне та комфортне середовище, для проведення дозвілля дітей.

На кого орієнтований проект

Всі мешканці міста. Діти різного віку.

План заходів реалізації проекту

1. Розробити проектно-кошторисну документацію. 2. Демонтувати старі елементи майданчика. 3. Підготувати територію. 4. Закупити ігрові елементи. 5. Встановити нові ігрові елементи. 6. Укласти гумове ударопоглинаюче покриття.

Ключові показники оцінки результату проекту

Батьки з дітьми більше часу проводитимуть на відкритому повітрі. Завдяки тому, що майданчик розрахований на одночасну гру кількох малюків, вони можуть спілкуватися один з одним, влаштовувати спортивні та сюжетні ігри, тим самим отримуючи навички соціальної взаємодії. Дитячий майданчик створюється не лише для приємного, а і для корисного дитячого відпочинку. Гойдаючись на гойдалках, піднімаючись вгору по скеледрому, скочуючись з гірки, діти стають більш сильними і витривалими, спритними.

Тип проекту

Соціальний

Ризики

Інфляційні (можливе здорожчання матеріалів в період до початку реалізації проекту).

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради

ПІБ Відповідальної особи

Логинович Наталія Сергіївна